עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

הפעם על הכוונת של נתניהו: מיטוט התקשורת החופשית והביקורתית בישראל

כדרכו, נתניהו משתמש בשקרים, תחבולות והעמדת פנים כדי להרוס מוסדות ומסורות ישראליים חשובים לכולנו.

הפעם על הכוונת שלו: מיטוט התקשורת החופשית והביקורתית בישראל.

השיטה: לזרוע ספק ופחד בלב כל המעורבים בדבר, תוך שימוש שימוש ציני במקומות העבודה של מאות ואולי אלפי ישראלים, הן בתאגיד והן ברשות השידור.

חשוב להדגיש: נתניהו לא מתעניין בגורלו של גוף תקשורת כזה או אחר, או בגורלם של עובדיו. הוא מעוניין לבצר את שלטונו בכל דרך. ובנקודה הזו בשלטונו הממושך מדי, הוא יודע שהדרך לביצור שלטונו עוברת בהשתקה של ביקורת לגיטימית על התנהלותו האישית והציבורית.

אני מתנגד בכל התוקף לדרך שבה נתניהו מתנהל בשלל סוגיות עקרוניות, אבל הדרך המכוערת שבה הוא מוליך שולל עיתונאים ואת הציבור הרחב סביב השידור הציבורי מכעיסה ומקוממת אותי במיוחד.

ואני גם לא מאמין שכחלון מחזיק בעמדה עקרונית בנוגע לשידור הציבורי. זה תעלול שהוא ונתניהו מעוללים יחד. כזכור לכולנו, הברית האסטרטגית שלו עם ביבי היא מה שאיפשר לחוק העמותות ולחוק ההסדרה לעבור, ואלה מהחוקים האנטי דמוקרטיים והמבישים בתולדות הכנסת.

המסע של נתניהו להרס התקשורת הציבורית בישראל גלוי לציבור כולו עכשיו. אף אחד כבר לא מאמין למילים ולהבטחות שלו, בנושא הזה כמו בנושאים אחרים.

מפלגת העבודה בראשותי תפעל בכל כוחה לשמור על התקשורת הציבורית והחופשית בישראל. בניגוד לקואליציית נתניהו, חופש הדעה והביקורת חיוני בעינינו לקיומה של דמוקרטיה.

וחשוב לא פחות: נפעל להחזיר נורמות של כבוד לעבודה ולעתידם המקצועי של הישראלים.

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
זמן הפציעות השאול של נתניהו

צפו בדבריי לחדשות שישי בכאן11, 2.3.18 

מי קובע ומי פועל נגד החינוך הממלכתי

ראו תגובתי מעל בימת הכנסת להצעת חוק נוראית נוספת, הפעם בנושא חינוך 

לא נאפשר לאיראן להחזיק את השאלטר להצתת האיזור

"מדינת ישראל היכתה מכה קשה את מערכות הסורים והאיראנים, והמסר הזה נקלט" כך ח"כ עמר בר-לב לרינה מצליח בחדשות 2 / 10.2.18 >>

כיצד ניתן למנוע את המשבר ההומניטרי בעזה? ראיון בחדשות הבוקר

"אם לא נאפשר תקווה ותעסוקה לפלסטינים בעזה – האסון ההומניטרי יתפוצץ לנו בפנים" כך אמר ח"כ בר-לב לניב רסקין בחדשות הבוקר של קשת. צפו

יש להפסיק מימון מכינות קדצ שמי מראשיהן קורא להשתמטות

הוצאתי מכתב דחוף לשר הביטחון בו דרשתי להפסיק מיידית את מימון משרדו למכינות קדצ שמי מראשיהן קורא להשתמטות. 

היום השכימה מפלגת העבודה לבוקר חדש בראשותו של אבי גבאי היו"ר הנבחר שלנו

זו לא הפעם הראשונה שמפלגת העבודה ידעה להתחדש ולרענן את הנהגתה. בניגוד לציניקנים, אני רואה בכך פעולה מבורכת, שמזרימה דם חדש למפלגה, ודאי בזמן שהיא נמצאת באופוזיציה וצריכה למצוא כל העת דרכים להגיע לעמדת השפעה.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©