עמר בר-לב חבר הכנסת עמר בר-לב, מפלגת העבודה http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg http://omerbarlev.co.il/images/banners/omer/omer-bar-lev.jpg [email protected] מפלגת העבודה

ח"כ בר-לב במפגש עם חניכי תנועת "יחדיו" בהוד השרון

שירות משמעותי בצה״ל זה שירות המאזן בין נתינה לקבלה.

במפגש עם חניכים בקורס העירוני ״יחדיו״ לכושר גופני והכנה לצה״ל בהוד השרון דיברנו על שירות משמעותי, עשייה חברתית, קבלת החלטות ומנהיגות.מיהו המנהיג שאלתי? ישנו הבדל מהותי בין מנהיג למנהל. המנהל תפקידו לפעול על מנת שהמערכת עליה אחראי תתפקד בצורה טובה על פי כללים וסולם ההישגים. לעומת זאת, המנהיג הוא בודד, עומד בראש הפירמידה, הוא לא נסמך על כללים, אך מחוייב לערכים. בעוד המנהל מבצע משימות, המנהיג מגדיר משימות ומבצע אותן על סמך האמונה שלו ביכולות שלו, בדרך, ובאלו שהולכים אחריו.

המציאות אליה מתגייסים כיום חיילי צה״ל היא הרבה יותר מורכבת משהייתה כשאני התגייסתי. חיילי צה״ל נמצאים יום יום מול סיטואציות מורכבות, ונדרשים מול כל הקולות מסביב, להקשיב לעצמם - לאמת, לכושר השיפוט וקור רוח שלהם ולהזכיר לעצמם מהם הערכים המובילים אותם, על מנת לצעוד קדימה.

עוד פרסומים באתר בנושאים דומים
ארבעים שנה למכתב הקצינים

חלפו 40 שנה מאז חתמתי יחד עם קבוצה של כ-400 קציני מילואים על "מכתב הקצינים" - והשאיפה לשלום והסדר מדיני עודנה חיה וקיימת. 

הכנס השנתי של ארגון צעירי בני ברית העולמי באורלנדו

סופ"ש של תקווה יחד עם 4000 צעירות וצעירים יהודים מכל העולם

המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה - מביאים את היום

הם צעירים, הם אכפתיים, הם קוליים, והם גם די משעשעים, למען האמת. חברות וחברי המשמרת הצעירה מעודדים ישראלים וישראליות צעירים להיות מעורבים למען עתיד המדינה. אני בעד. הצטרפו והשפיעו!

ח"כ עמר בר-לב השתתף בטקס חלוקת מלגת לוחם במכללת אורט בראודה בכרמיאל

הערב, 26/3/2017,  היה לי הכבוד להשתתף בטקס הענקת מלגת לוחם ע"ש סמ"ר נדב באלוה ז"ל, שנפל במלחמת לבנון השנייה.

מימון צעירים בעלי מוגבלויות במכינות הקדם צבאיות - הצעת חוק של ח"כ עמר בר-לב

הצעת החוק שלי תתקן את העיוות הקיים כיום, לפיו צעירים וצעירות בעלי מוגבלויות שאינם חייבי שירות בצה"ל ע"פ חוק אך מתנדבים בכל זאת - ואף מגדילים ורוצים להתנדב לשנה מקדימה במכינה קדם צבאית - אינם מזכים את המכינה הקדם צבאית במימון המדינה.

ח"כ עמר בר-לב במפגש עם חניכי וחניכות תנועת בני הקיבוצים

ח"כ עמר בר-לב במפגש עם כ-אלף בני נוער בני תנועת הקיבוצים ו-120 צעירים בדואיים בשערי בה"ד 1 לאחר מסע שערכו בדרום.

השדולה למען נוער בפריפריה בראשות ח"כ עמר בר-לב התכנסה לרגל "יום הנוער והצעירים" בכנסת

ביום שלישי 17.6.14 ציינה הכנסת את יום הנוער והצעירים אשר נועד להביא לקידום מדיניות לאומית לתחום הצעירים והנוער בישראל. במהלך היום התכנסו שדולת הצעירים בראשותה של ח"כ יפעת קריב, השדולה למען הנוער בפריפריה בראשות ח"כ עמר בר-לב והשדולה למען תנועות הנוער בראשות ח"כ רונן הופמן.

חבר הכנסת עמר בר-לב

חבר הכנסת עמר בר-לב, מתמודד לראשות מפלגת העבודה. חבר וועדת החוץ והביטחון בכנסת. מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר. מקים תנועת "אחרי!". ממייסדי תנועת "שלום עכשיו". ממייסדי חברת "איתוראן". פעיל למען ביטחון ישראל ולמען צדק חברתי וחברה נאורה ומתקדמת בישראל.

חדשות ועדכונים מח"כ בר-לב

load more hold SHIFT key to load all load all

כל הזכויות שמורות לעמר בר-לב 2014 ©